Aktualności - Taniec

Esencja wiosny w Akademii Tańca Esens

2017-03-17 08:15:22

Stało się – przyszedł marzec, a wraz z nim cieplejsze, dłuższe dni i upragniona wiosna!! Niech marzec będzie dobrym początkiem zmian i dużej mobilizacji dla nas wszystkich! Szukasz zatem pomysłu na dobry start? Ciekawą i tanią ofertę na tle innych szkół tańca we Wrocławiu ma Akademia Tańca ESENS.


Nie wiesz, od czego zacząć, albo boisz się, co może na Ciebie czekać w Akademii Tańca Esens? Bez obaw, to szkoła, w której znajdziesz coś dla siebie – gwarantuje! Świetne zajęcia, dzięki którym rozwiniesz się fizycznie i psychicznie, znakomici instruktorzy, którzy dopilnują, abyś trzymał się wyznaczonej drogi do celu. Zadajesz sobie pewnie pytanie czym różni się Esens od innych szkół, albo właśnie szukasz alternatywy... Przebywając w tej szkole szybko zarazisz się nie tylko tańcem, ale i będziesz do niej wracać często i chętnie, bo szybko zatęsknisz za wspaniałą, przyjazną atmosferą. Tak ! Ludzie, instruktorzy – wszyscy są tam z pasji do tańca i chcą jak najlepiej i najszerzej promować wiedzę o tańcu i sporcie. Co jeszcze ma Esens, czego nie mają inne szkoły? NAJLEPSZYCH instruktorów.

Jesteś zapewne ciekaw, co czeka Cię w marcu w Esens? Otóż mamy specjalnie dla Ciebie bogatą ofertę m.in.:  Salsa Cubana, Discofox,  Hobby Taniec Towarzyski - zobacz, jak miło

 możesz rozpocząć wiosenne, taneczne szaleństwo razem z Nami!!! Zimowa aura i długie wieczory zdecydowanie trwały dla Ciebie za długo i chcesz w końcu poczuć słońce, letnią atmosferę i kubańskie rytmy spróbuj swoich sił w Salsie Cubanie u naszej instruktorki Eweliny, u której nowa grupa rusza już 27.03 (poniedziałek, godz. 19). Kolejną propozycją mogą być kursy tańca Discofox, czyli tańca użytkowego (nowe grupy ruszają 27.03 o godz 21:00 oraz 28.03 o godz 21:00). Kurs będzie prowadził nasz niezastąpiony Wolodymyr Kudlyuk który swoją energią i nienaganną aparycją przyciągnie Cię na kolejne zajęcia :) Wolodymyr w marcu (28.03) rozpoczyna również nowy kurs Pole Dance! Zatem jeśli masz choć trochę odwagi, godzinę czasu i chęć do zmian – zapisz się na kurs Pole Dance. A może szukasz czegoś klasycznego i chcesz  spróbować nauki Tańca Towarzyskiego ? Zatem zapisz się na kurs Hobby Taniec Towarzyski do Karoliny (29.03) lub do Marty (29.03) i zobacz, jak wielkie postępy zrobisz już po pierwszych czterech lekcjach!

Esens przygotowało również kurs z myślą o parach przygotowujących się do   swojego wesela! Dlatego, jeśli  jeszcze nie zdecydowaliście się na naukę pierwszego tańca, a najpiękniejszy dzień waszego życia jest coraz bliżej – zapraszamy już  29.03 na kurs Wedding Dance u naszego instruktora Mateusza! Szybka i skuteczna nauka walca wiedeńskiego lub angielskiego! Zapisz się i oczaruj swoich gości weselnych!

  Esens uwielbia zaskakiwać swoich kursantów! Dlatego przygotowało dla Was WIOSENNĄ PROMOCJĘ, dzięki której możesz zyskać aż 50 zł zniżki – jedynie na kursy zapisy parami!! Jeśli chcesz dowiedzieć się,  na czym polega nasza promocja, zadzwoń na Punkt Obsługi Klienta: 717230720 lub odwiedź stronę AT ESENS: www.esens.com.pl

                    Przyglądając się szkole i zajęciom  można wymieniać bez końca jej zalety, niech ostatnią  będzie to, że ta szkoła daje wiele wspomnień i trwałych znajomości. Kto wie, może i Ty znajdziesz kogoś, kto odmieni trochę Twoje życie właśnie w Esens ?

Propozycję naszych wiosennych kursów znajdziesz na:  http://plan.esens.com.pl/EsensPlan/rozklad.php?identyfikatorGrupy=GkTT103,Rktt83,gktt100,Rktt82,Gkso15,Gktt109,Rktp19&filtrKategoriaWiekowa=0&filtrPoziomZaawansowania=0&filtrStatusGrupy=0&filtrNauczyciel=0&filtrStylTaneczny=0&filtrIdentyfikatorGrupy=0&filtrGodzZajec=0&filtrTylkoDzis=0&idPlan=20

ip

Słowa kluczowe: Szkoła Tańca Esens, Esens, szkoła tańca Wrocław, kurs tańca Wrocław
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Bal Sylwestrowy w Akademii Tańca Esens
Bal Sylwestrowy w Akademii Tańca Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens zaprasza na Bal Sylwestrowy 2017!

Listopad w Akademii Tańca Esens
Listopad w Akademii Tańca Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens zaprasza w listopadzie na kursy, które każdego wprowadzą w lepszy nastrój

Zmysłowa jesień w Esens
Zmysłowa jesień w Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens rozpoczyna nabór na nowe kursy tańca.

Polecamy
Postaw na rozgrzewkę!
Postaw na rozgrzewkę!

Rozgrzewka, bo o niej tu mowa, nie tylko zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia kontuzji, ale także pozwala w pełni wykorzystać możliwości naszego ciała podczas zajęć.

Pole Dance? Dlaczego nie!
Pole Dance? Dlaczego nie!

Pole dance to połączenie akrobacji, lekkości, zmysłowości, siły i elastyczności i tańca. Cieszący się złą renomą, przy wykorzystaniu techniki jazzowej staje się prawdziwą sztuką.

Ostatnio czytane
Postaw na rozgrzewkę!
Postaw na rozgrzewkę!

Rozgrzewka, bo o niej tu mowa, nie tylko zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia kontuzji, ale także pozwala w pełni wykorzystać możliwości naszego ciała podczas zajęć.

Pole Dance? Dlaczego nie!
Pole Dance? Dlaczego nie!

Pole dance to połączenie akrobacji, lekkości, zmysłowości, siły i elastyczności i tańca. Cieszący się złą renomą, przy wykorzystaniu techniki jazzowej staje się prawdziwą sztuką.

Popularne
Kiedy oni tańczą nie możesz obojętnie patrzeć [WIEDO]
Kiedy oni tańczą nie możesz obojętnie patrzeć [WIEDO]

Piosenka „Shut Up and Dance” grupy Walk the Moon ma już ponad 5 milionów wyświetleń!

Weź udział w międzynarodowym obozie tanecznym
Weź udział w międzynarodowym obozie tanecznym

Tego lata w Krakowie odbędzie się kolejna edycja największego w Europie, międzynarodowego obozu tanecznego Fair Play Dance Camp | Worldwide Dance Event 2014.

Akademia Tańca Esens