Aktualności - Taniec

Esencja wiosny w Akademii Tańca Esens

2017-03-17 08:15:22

Stało się – przyszedł marzec, a wraz z nim cieplejsze, dłuższe dni i upragniona wiosna!! Niech marzec będzie dobrym początkiem zmian i dużej mobilizacji dla nas wszystkich! Szukasz zatem pomysłu na dobry start? Ciekawą i tanią ofertę na tle innych szkół tańca we Wrocławiu ma Akademia Tańca ESENS.


Nie wiesz, od czego zacząć, albo boisz się, co może na Ciebie czekać w Akademii Tańca Esens? Bez obaw, to szkoła, w której znajdziesz coś dla siebie – gwarantuje! Świetne zajęcia, dzięki którym rozwiniesz się fizycznie i psychicznie, znakomici instruktorzy, którzy dopilnują, abyś trzymał się wyznaczonej drogi do celu. Zadajesz sobie pewnie pytanie czym różni się Esens od innych szkół, albo właśnie szukasz alternatywy... Przebywając w tej szkole szybko zarazisz się nie tylko tańcem, ale i będziesz do niej wracać często i chętnie, bo szybko zatęsknisz za wspaniałą, przyjazną atmosferą. Tak ! Ludzie, instruktorzy – wszyscy są tam z pasji do tańca i chcą jak najlepiej i najszerzej promować wiedzę o tańcu i sporcie. Co jeszcze ma Esens, czego nie mają inne szkoły? NAJLEPSZYCH instruktorów.

Jesteś zapewne ciekaw, co czeka Cię w marcu w Esens? Otóż mamy specjalnie dla Ciebie bogatą ofertę m.in.:  Salsa Cubana, Discofox,  Hobby Taniec Towarzyski - zobacz, jak miło

 możesz rozpocząć wiosenne, taneczne szaleństwo razem z Nami!!! Zimowa aura i długie wieczory zdecydowanie trwały dla Ciebie za długo i chcesz w końcu poczuć słońce, letnią atmosferę i kubańskie rytmy spróbuj swoich sił w Salsie Cubanie u naszej instruktorki Eweliny, u której nowa grupa rusza już 27.03 (poniedziałek, godz. 19). Kolejną propozycją mogą być kursy tańca Discofox, czyli tańca użytkowego (nowe grupy ruszają 27.03 o godz 21:00 oraz 28.03 o godz 21:00). Kurs będzie prowadził nasz niezastąpiony Wolodymyr Kudlyuk który swoją energią i nienaganną aparycją przyciągnie Cię na kolejne zajęcia :) Wolodymyr w marcu (28.03) rozpoczyna również nowy kurs Pole Dance! Zatem jeśli masz choć trochę odwagi, godzinę czasu i chęć do zmian – zapisz się na kurs Pole Dance. A może szukasz czegoś klasycznego i chcesz  spróbować nauki Tańca Towarzyskiego ? Zatem zapisz się na kurs Hobby Taniec Towarzyski do Karoliny (29.03) lub do Marty (29.03) i zobacz, jak wielkie postępy zrobisz już po pierwszych czterech lekcjach!

Esens przygotowało również kurs z myślą o parach przygotowujących się do   swojego wesela! Dlatego, jeśli  jeszcze nie zdecydowaliście się na naukę pierwszego tańca, a najpiękniejszy dzień waszego życia jest coraz bliżej – zapraszamy już  29.03 na kurs Wedding Dance u naszego instruktora Mateusza! Szybka i skuteczna nauka walca wiedeńskiego lub angielskiego! Zapisz się i oczaruj swoich gości weselnych!

  Esens uwielbia zaskakiwać swoich kursantów! Dlatego przygotowało dla Was WIOSENNĄ PROMOCJĘ, dzięki której możesz zyskać aż 50 zł zniżki – jedynie na kursy zapisy parami!! Jeśli chcesz dowiedzieć się,  na czym polega nasza promocja, zadzwoń na Punkt Obsługi Klienta: 717230720 lub odwiedź stronę AT ESENS: www.esens.com.pl

                    Przyglądając się szkole i zajęciom  można wymieniać bez końca jej zalety, niech ostatnią  będzie to, że ta szkoła daje wiele wspomnień i trwałych znajomości. Kto wie, może i Ty znajdziesz kogoś, kto odmieni trochę Twoje życie właśnie w Esens ?

Propozycję naszych wiosennych kursów znajdziesz na:  http://plan.esens.com.pl/EsensPlan/rozklad.php?identyfikatorGrupy=GkTT103,Rktt83,gktt100,Rktt82,Gkso15,Gktt109,Rktp19&filtrKategoriaWiekowa=0&filtrPoziomZaawansowania=0&filtrStatusGrupy=0&filtrNauczyciel=0&filtrStylTaneczny=0&filtrIdentyfikatorGrupy=0&filtrGodzZajec=0&filtrTylkoDzis=0&idPlan=20

ip

Słowa kluczowe: Szkoła Tańca Esens, Esens, szkoła tańca Wrocław, kurs tańca Wrocław
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Aktywny maj w Esens
Aktywny maj w Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens w maju zaprasza do siebie na parkiety!

II OgÃłlnopolski Turniej TaÅ„ca Nowoczesnego „TOP”
II Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego „TOP”

Szkoła tańca Setenta zaprasza na II edycję Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego „TOP ” dla dzieci i młodzieży.

Taniec towarzyski? Tylko w AK Esens
Taniec towarzyski? Tylko w AT Esens Wrocław

Taniec Towarzyski, idealna forma ruchu dla tych, którzy lubią się zmęczyć i jednocześnie czegoś się nauczyć.

Polecamy
Warsztaty z tancerzami Justina Timberlake
Warsztaty z tancerzami Justina Timberlake

Warsztaty z tancerzami Justina Timberlake'a w dzień przed jego pierwszym koncertem w Polsce? Tak to możliwe! Zapraszamy na Twenty Twenty Master Class Series.

Taneczne Dni Otwarte
Taneczne Dni Otwarte Łódź

9 i 10 października 2010, Szkoła Tańca Urban Dance Zone zaprasza Studentów z całej Łodzi na taneczne Dni Otwarte.

Ostatnio dodane
Aktywny maj w Esens
Aktywny maj w Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens w maju zaprasza do siebie na parkiety!

II OgÃłlnopolski Turniej TaÅ„ca Nowoczesnego „TOP”
II Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego „TOP”

Szkoła tańca Setenta zaprasza na II edycję Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego „TOP ” dla dzieci i młodzieży.

Kupony i kody rabatowe
Akademia Tańca Esens