Aktualności - Taniec

Warsztaty taneczne z tancerzami Beyonce, Ushera i Justina Timberlake

2015-06-08 12:51:47

W dniach 1-11 sierpnia w Krakowie odbędzie się Fair Play Dance Camp 2015 – letnia edycja największego w Europie festiwalu tańca z szeregiem imprez towarzyszących.

Podczas festiwalu setki uczestników będą doskonalić swoje umiejętności w zakresie street dance i choreografii pod okiem wybitnych artystów z całego świata. Do Krakowa zjedzie światowa czołówka tancerzy, którzy na koncie mają współpracę z takimi gwiazdami jak Usher, Beyonce czy Justin Timberlake. Najgorętsze nazwiska letniego festiwalu to Salah, Les Twins, Lyle Beniga, Kyle Haganami - w sumie ponad 20 haryzmatycznych nauczycieli z USA i Europy.

Warsztaty taneczne dla profesjonalistów i amatorów

Program festiwalu wypełniony jest od rana do wieczora intensywnymi warsztatami tanecznymi, prowadzonymi przez doświadczonych nauczycieli - w ciągu 10 dni odbędzie się 80 godzin treningów. Ich uczestnicy będą podnosić swoje umiejętności, uczyć się technik szybkiego zapamiętywania układów, dowiedzą się, jak efektywnie trenować i odżywiać się. Warsztaty przeznaczone są dla osób tańczących amatorsko, profesjonalnie i półprofesjonalnie.

Organizatorzy zapraszają także najmłodszych pasjonatów tańca: Fair Play Dance Camp KIDS to równoległa edycja wydarzenia, adresowana do dzieci w wieku 9-13 lat.

Program festiwalu to także wieczorne wydarzenie, otwarte dla uczestników spoza Campu: imprezy w klubach i na świeżym powietrzu, muzyka na żywo, DJe, panel poświęcony personal brandingowi, pokazy i bitwy taneczne.

Topowi choreografowie na jednej scenie

Punktem kulminacyjnym będzie zaplanowany na 6 sierpnia Fair Play Dance Camp Showcase. Tego wieczoru na jednej scenie zaprezentują swoje umiejętności gwiazdy festiwalu - tancerze, choreografowie i performerzy, a także wybrani uczestnicy Campu.

Line-up Fair Play Dance Camp 2015

Trenerzy 9. edycji Fair Play Dance Camp to ponad 20-tu światowej klasy artystów. Wśród nich pojawią się:
- Salah (Francja) – ikona hip-hopu i tańca ulicznego znany ze swojego unikalnego stylu, twórca autorskiego programu treningowego dla tancerzy, z którym zapoznawać będzie uczestników Campu podczas codziennych zajęć kondycyjnych.
- Les Twins (Francja) - bliźniacy Laurent i Larry - tancerze, choreografowie, modele - jeden z najoryginalniejszych i najbardziej magnetyzujących teamów w świecie showbiznesu. Uczestnicy tras koncertowych Beyonce, Missy Elliot i innych największych gwiazd sceny.
- Lyle Beniga (USA) - tancerz i performer, tańczył u boku takich artystów jak Usher oraz Justin Timberlake. Doświadczony i uwielbiany przez uczestników Campu nauczyciel.
- Kyle Hanagami (USA) - jeden z najbardziej cenionych choreografów, należący do kadry nauczycielskiej topowych studiów tanecznych w Los Angeles.

Pozostali trenerzy to: Kaelynn Harris, Tight Eyez, Laure Courtellemont, Tony Tzar, Ian Eastwood, Brian Puspos, Lando Wilkins, Shaun Evaristo, Kapela Marna, Paradox, Duc Anh Tran, Ez Twins, Marissa Osato, Baiba Klints, Alisa Tsitseronova, CJ Salvador, J.K. Sanchez, Kenzo Alvares.

Fair Play Dance Camp 2015
Teren Akademii Wychowania Fizycznego, Al. Jana Pawła II 78, Kraków
1-11 sierpnia 2015 r.
Zapisy na www.fpdancecamp.com
Więcej na www.fpdancecamp.com oraz www.facebook.com/fairplaydancecamp


ip

Słowa kluczowe: fair play dance camp 2015 kraków obóz taneczny warsztaty taneczne lista tancerzy zapisy
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Rozpocznij walkę ze świątecznymi kaloriami!
Rozpocznij walkę ze świątecznymi kaloriami!

Podczas ćwiczeń Pole Dance w trening zaangażowane są wszystkie partie ciała, a w szczególności ręce, nogi i nasz ukochany, świąteczny brzuszek.

Zmysłowe Flamenco w Esens
Zmysłowe Flamenco w Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens zaprasza na nowy kurs tańca FLAMENCO od podstaw.

Bal Sylwestrowy w Akademii Tańca Esens
Bal Sylwestrowy w Akademii Tańca Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens zaprasza na Bal Sylwestrowy 2017!

Polecamy
Nowe "Trendy"
Nowe "Trendy"

Kolejny numer pierwszego i jedynego w Polsce miesięcznika o tańcu i dla tancerzy TRENDY MAGAZYN taniec | moda | muzyka już w kioskach!

Wielki lubelski ZUMBATHON!
Wielki lubelski ZUMBATHON! Lublin

Dobra zabawa gwarantowana, pełno niesamowitej energii i tysiące spalonych kalorii!

Ostatnio dodane
Rozpocznij walkę ze świątecznymi kaloriami!
Rozpocznij walkę ze świątecznymi kaloriami!

Podczas ćwiczeń Pole Dance w trening zaangażowane są wszystkie partie ciała, a w szczególności ręce, nogi i nasz ukochany, świąteczny brzuszek.

Zmysłowe Flamenco w Esens
Zmysłowe Flamenco w Esens Wrocław

Akademia Tańca Esens zaprasza na nowy kurs tańca FLAMENCO od podstaw.

Akademia Tańca Esens